Gratulacje i brawa należą się uczniom naszej szkoły Kuba Piątek oraz Piotr Warcholiński. Wprawdzie dwie różne dyscypliny, ale ten sam cel.
Piotr Warcholiński (po długiej rekonwalescencji w swojej wadze pokonał aż 35 zawodników) i zdobył tym samym złoty medal w Turnieju Kwalifikacyjnym do Mistrzostw Europy U-15 w zapasach w stylu wolnym, które odbędą się w stolicy Bułgarii – Sofii w dniach 27-30 maja 2021 roku.
Natomiast Kuba Piątek 16 marca został powołany na konsultację selekcyjną reprezentacji OZPN rocznika 2009, podczas której z 83 zawodników z województwa opolskiego wybrano 24, a na kolejnych czterodniowych konsultacjach wybrano 18 zawodników, którzy zostali powołani przez OZPN do turnieju z WZPN w Nowych Skalmierzycach, który ma mieć miejsce w dniach 30 maj-1czerwca. Tak więc Jakub należy teraz do kadry Opolszczyzny rocznika 2009.
Pasja i wola walki doprowadziły chłopców do tego miejsca w którym znajdują się teraz. Życzymy nieprzerwanej woli walki i oczywiście trzymamy mocno kciuki za kolejne sukcesy.
Skip to content