Rozkład jazdy 14.10.

14.10. lekcje są skrócone, nie ma zajęć dydaktycznych uczniowie szkoły przychodzą na galowo.

POWRÓT ZE SZKOŁY 14.10.2021
nr przystanku DWORCE I PRZYSTANKI GODZINY ODJAZDÓW
1 Wilków Kolejowa 34 11:05
2 Dębnik 11:15
3 Wilków Kolejowa 11:20
4 Wilków Kościół 11:21
5 Ligotka I 11:28
6 Ligotka II 11:30
7 Namysłów Dw.Autobusowy 11:40
8 Dębnik 11:50
9 Lubska 11:55
10 Krasowice II 12:00
11 Krasowice I 12:00
12 Młokicie 12:05
12 Pielgrzymowice 12:07
14 Bierutów 12:15
15 Wików Kolejowa 12:28

Related Post

Skip to content