Publiczna Szkoła Podstawowa SPSK w Dębniku Rozkład autobusów 2022/2023

Rozkład autobusów 2022/2023

Rozkład jazdy Dębnik – Wilków – Ligotka – Namysłów – Objazda – Kowalowice

 

Miejscowość

Godzina odjazdu

Miejscowość

Godzina odjazdu

Kowalowice

7:05

Dębnik

15:00

Objazda

Wilków Kolejowa

15:05

Namysłów D.W. autobusowy

7:20

Wilków Kościół

15:10

Ligotka I

7:30

Ligotka II

15:20

Ligotka II

7:30

Ligotka I

15:20

Wilków Kościół

7:40

Namysłów D.W. autobusowy

15:30

Wilków Kolejowa

7:45

Objazda

15:35

Dębnik

7:50

Kowalowice

15:40

Rozkład jazdy Bierutów – Młokicie – Krasowice

Miejscowość Godzina odjazdu Miejscowość Godzina odjazdu
Wilków 6:45 Wilków 14:55
Bierutów 7:00 Dębnik 15:05
Pielgrzymowice 7:05 Lubska 15:10
Młokicie 7:10 Krasowice II 15:20
Krasowice I 7:20 Krasowice I 15:20
Krasowice II 7:20 Młokicie 15:30
Lubska 7:30 Pielgrzymowice 15:35
Dębnik 7:35 Bierutów 15:40
Wilków Wilków