PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA SPSK W DĘBNIKU

  KONKURSU NA  ZIELNIK ” MINIEUROLAND   INSPIRUJE   NATURĄ” 

Konkurs objęty jest Honorowym Patronatem Ministra Edukacji Narodowej – Pani Anny Zalewskiej a został zorganizowany  przez  Park Miniatur MINIEUROLAND w Kłodzku.

Nagrodą główną jest makieta budynku szkolnego  o wartości 20 000 zł. z możliwością wyeksponowania jej w Parku Miniatur MINI EUROLAND w Kłodzku oraz zestawy plansz edukacyjnych.

 

W przedsięwzięcie  była zaangażowana cała społeczność szkolna: uczniowie, nauczyciele, pracownicy obsługi szkoły a w szczególności pani Magdalena Cygan – nauczycielka języka angielskiego i pani Anna Chmielina – Głowacka  nauczycielka przyrody.

Uczniowie, na lekcjach przyrody, języka angielskiego , niemieckiego , informatyki i zajęć komputerowych, muzyki ,plastyki i innych kształcili umiejętność rozpoznawania poszczególnych gatunków roślin, spędzając wiele lekcji w  środowisku przyrodniczym najbliższego otoczenia, rozwijali zainteresowania, zdobywali nowe informacje nt. środowiska roślinnego  poszczególnych kontynentów i krajów na nich leżących, rozwijali kreatywność twórczą.

Wysiłek i trud został nagrodzony i zaowocował zdobyciem I nagrody. Wszystkim zaangażowanym serdecznie gratulujemy cieszymy się z sukcesu.

Wyniki konkursu znajdują się w tym odnośniku.

 

 

 

Skip to content